Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

31.05.2014

Всесвітній день охорони праці

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила:

28 квітня - Всесвітнім днем охорони праці з тим, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони  праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

За оцінками МОП кожний день у світі в середньому близько 5000 чоловік вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві, сумарно досягаючи за рік від 2 до 2,3 мільйона випадків виробничо-обумовленої смертності. З цього числа близько 350 000 випадків складають нещасні випадки зі смертельним результатом і близько 1,7-2 мільйонів смертей, викликаних пов’язаних з роботою захворюваннями.

В Україні відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 р. цей день відзначається як Національний день охорони праці. Цього року День охорони праці проходив під гаслом: «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві».

В ДП «Львівський ЛСНЦ», у рамках розроблених заходів пройшов місячник охорони  праці, провелись тематичні зустрічі з трудовим колективом на тему: «Безпечні умови праці – запорука здоров’я працівників»; розглянуто стан виробничого травматизму, профзахворювань, та посилено профілактичну роботу серед працюючих.

 

Сулим А.С.- інженер ЛГ,

відповідальний по охороні праці

ДП «Львівський ЛСНЦ»