Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

27.10.2017

Візит делегації з Латвії

            У п’ятницю, 27 жовтня, ДП «Львівський ЛСНЦ» із візитом відвідала делегація з Латвійської Республіки у складі Міністра землеробства Латвійської Республіки Яніса Дуклавса; заступника держсекретаря Міністерства землеробства Рігонди Крієвінь; депутата Сейму Латвії, голови депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Україною Айнарса Межуліса; Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса; Почесного консула Латвійської Республіки в м. Львові Володимира Гарцули. Також у зустрічі взяли участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека, перший заступник голови Львівської обласної Ради Андрій Білоус та заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Людмила Гончаренко.


            Зокрема гості  ознайомилися із роботою підприємства, яке єдине в Україні застосовує сучасні технології в лісовому насінництві. Лісівники розповіли та показали: технологічний процес та особливості переробки лісонасіннєвої сировини, холодильні камери для зберігання насіння, технологію вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, а також початок виконання робіт по проекту створення лісового розсадника для вирощування сіянців з закритою кореневою системою. Зокрема було зазначено що в 2017 році на реалізацію проекту Львівською обласною радою виділені кошти в сумі 6 млн. грн.

           Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека розповів колегам з Латвійської Республіки про стан лісового господарства Львівщини, проблеми та перспективи розвитку. Зокрема увагу було акцентовано на лісовідновленні та лісорозведенні.

            Міністр землеробства Латвійської Республіки Яніс Дуклавс позитивно оцінив роботу лісівників Львівщини. «Ви рухаєтесь правильним шляхом» - зокрема було зазначено Міністром щодо лісового насінництва та побудови лісового розсадника для вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою.

            В кінці зустрічі латвійські колеги запросили відвідати Латвійську Республіку для ознайомлення та переймання досвіду з ведення лісового насінництва та вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою.