Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

27.03.2015

Прибирання лісового фонду

Гарною щорічною традицією колективу ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» стало прибирання лісового фонду та території вздовж автомобільних доріг, що проходять через лісові масиви підприємства. Сьогодні (27 березня 2015 року) було проведено прибирання узбіччя та лісових смуг вздовж автомобільної дороги Львів–Збиранка, протяжністю 3,5 км.

Проведення цього заходу співпало з проведенням місячника з озеленення, прибирання, благоустроєм та Днем довкілля. Участь у прибиранні прийняли працівники підприємства (15 чол.), а також до цього долучилися студенти третього курсу Національного лісотехнічного університету України (5 чол.).

В результаті проведення прибирання було зібрано майже 5 м3 різного сміття. Найбільше засмічення у лісі було поліетиленовими пакетами, пластиковими пляшками, побутовим та виробничим сміттям. Все сміття було зібрано та вивезено на санкціоноване сміттєзвалище.

Весь колектив підприємства наполегливо закликає НЕ СМІТІТЬ У ЛІСІ, адже після порушників повинен хтось прибрати. Окрім цього, всім нам хочеться гуляти поміж величних дерев і трав, дихати свіжим лісовим повітрям, а для цього потрібно не засмічувати довкілля.

Нагадаємо, що минулого 2014 року також проводилося прибирання на цій ділянці.