Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

25.03.2015

Встановлення шлагбаумів

Шлагбаум (нім. Schlagbaum – впале дерево) – пристрій для швидкого перекривання шляху у вигляді стріли, що повертається навколо вертикальної осі. Шлагбауми у лісовому господарстві, як правило, використовують для регулювання в’їзду на територію, що охороняється.

Державним підприємством «Львівським лісовим селекційно-насіннєвим центром» цього року було виготовлено та встановлено 4 шлагбауми у Брюховицькому лісництві. Вони допомагають працівникам лісової охорони оберігати лісові масиви, особливо в пожежонебезпечний період. Адже з настанням весни, коли погода сприяє відпочинку в лісі, люди активно відвідують його. І не завжди такий відпочинок є в гармонії з довкіллям, оскільки часто люди неправомірно розводять багаття в лісі, залишають після себе сміття, пошкодженні дерева, знищують підріст чи підлісок у насадженнях. Зрозуміло, що ці шлагбауми не вирішують таких проблем, однак вони, все ж таки, допоможуть обмежити в’їзд транспорту у лісові масиви з високим рівнем пожежонебезпеки.

Колектив підприємства та лісова охорона наполегливо просить усіх громадян бути свідомими та гідними людьми своєї землі. Бережіть природні багатства, не дозволяйте нищити наше спільне надбання.