Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

24.05.2017

Начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека публічно відзвітував про проведену роботу у 2016 році та основні завдання на 2017 рік

Сьогодні, 23 травня 2017 року, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека публічно відзвітував перед громадою області про діяльність державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ у 2016 році за всіма напрямками діяльності та повідомив про основні завдання, які ставлять перед собою лісівники на 2017 рік.

На звіті були присутні голова Громадської ради при Львівському ОУЛМГ Миклуш С.І., члени Громадської ради при Львівському ОУЛМГ, науковці Національного лісотехнічного університету України: проректор з наукової роботи НЛТУ України, доктор біологічних наук, проф. Криницький Г.Т., проф. Гузь М.М., проф. Дебринюк Ю.М., громадськість та представники засобів масової інформації. 

Аналізуючи підсумки роботи за 2016 рік, Анатолій Дейнека зазначив, що діяльність Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства році була спрямована на втілення в життя рішення колегії Львівської обласної державної адміністрації від 24 вересня 2015 року щодо розвитку лісового господарства області та переробки деревини.

За 2016 рік підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства забезпечили виконання запланованих лісівничих, лісозахисних, лісоохоронних та лісовідновних заходів. Загальні обсяги відтворення лісів за 2016 рік склали 3171 га, що на 144 га або 4,8% більше, ніж площа зрубів. Зокрема, створено 1553 га лісових культур. Природне поновлення лісів забезпечене на площі 1621 га, що становить 52 % від всього обсягу лісовідновлення, за рахунок чого щорічно знижуються площі штучного лісовідновлення та зменшується потреба в садивному матеріалі.

В усіх державних лісогосподарських підприємствах запроваджений 100% електронний облік деревини, що висвітлюється на сайті Львівського ОУЛМГ та підприємств управління. 

За період з початку року підприємствами управління від всіх видів рубок заготовлено 952,7 тис. кбм. деревини, в тому числі на рубках головного користування – 562,2 тис. кбм.

Загальна сума витрат на ведення лісового та мисливського господарства, збереження природно – заповідного фонду та спеціальне використання лісових ресурсів по Львівському ОУЛМГ склала 547,1 млн.грн, в тому числі на лісове господарство – 212,6 млн.грн.

Підприємствами управління сплачено до зведеного бюджету 188,3 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 65,4 млн. грн. більше, ніж за минулий рік. 

Особливу увагу Анатолій Дейнека зосередив на питаннях щодо запровадження механізмів громадського контролю в державних лісогосподарських підприємствах області, що надає можливість всім бажаючим громадянам приймати участь у всіх процесах лісогосподарських робіт та заходів від планування відводів у рубку до посадки лісових культур та охорони лісів від самовільних рубок. 

Також він повідомив, що з 2015 року при Львівській облдержадміністрації діє Рада лісового сектора, яка стала майданчиком для підтримки громадських ініціатив щодо формування та реалізації державної політики з питань використання і відтворення лісових ресурсів на засадах сталого розвитку, розвитку лісового сектора економіки області.

Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за результатами проведення основного сертифікаційного аудиту отримали сертифікат відповідального ведення лісового господарства на наступний 5-річний цикл з 23.01.2017 року по 22.01.2022 року. 

Насамкінець начальник Львівського ОУЛМГ окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи та ключові завдання підприємств Львівського ОУЛМГ у 2017 році, а саме: виконання завдань і заходів, визначених обласною цільовою Програмою розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 роки, проведення лісовідновлення на площі 3,0 тис.га, будівництво та відновлення 80,0км лісових автомобільних доріг, забезпечення сировиною деревообробних підприємств Львівської області, розвиток співпраці з громадськістю.

По завершенню звіту присутні мали можливість задати питання, на які було дано вичерпні відповіді.


Прес-служба Львівського ОУЛМГ