Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

24.03.2015

Майбутнє лісу в твоїх руках

Акція Державного агентства лісових ресурсів України - «Майбутнє лісу в твоїх руках», була створена для того, щоб привернути увагу громадськості до такого важливого напрямку лісівничого господарювання як створення лісів. Лісогосподарські підприємства зі всієї України залучають шкільні лісництва, громадськість і всіх бажаючих взяти участь в акції. Щороку в рамках цієї акції проводять посадку лісу, різні конкурси, екскурсії та інші заходи для донесення до населення важливості лісу для суспільства, і розуміння того що ліс потрібно берегти і бути відповідальним при відпочинку в ньому.

Цьогорічну, ювілейну, 10-ту, акцію також продовжило і державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». У Брюховицькому лісництві (квартал 97, виділ 2,5,6 і квартал 37, виділ 10) , в рамках цієї акції, учнями шкільного лісництва і працівниками підприємства було проведено доповнення клонової насіннєвої плантації модрини європейської. Разом з цим, було проведено заходи, що передбачали ввід недостаючих порід у лісові культури, насамперед це було доповнення крупномірної модрини європейської. В результаті цих робіт було отримано проектну кількість посадкових місць модрини європейскої, а також отримано оптимальний склад головної лісоутворюючої породи в насадженні. 

Також, разом з працівниками 7-ї міської лікарні лісовою охороною було проведено озеленення  території лікарні, що знаходиться в смт. Брюховичі на вулиці Івасюка.