Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

21.11.2014

Робоча зустрі із керівництвом галузі

Відбулася робоча зустріч (20.11.2014 року) голови Державного агентства лісових ресурсів України Валерія Чернякова  та начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Вадима Підгороднього із керівництвом державного підприємства «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». На цій зустрічі директор Федір Пелиньо надав коротку інформацію про діяльність підприємства, яке він очолює. В ході проведення цієї зустрічі директор наглядно показав повний цикл переробки лісонасіннєвої сировини, розказав показники виробничо-господарської діяльності та надав інформацію щодо фінансового стану підприємства.

Заступник директора Василь Галушка розповів керівництву галузі про садивний матеріал, який вирощується на підприємстві. Було відмічена інформація щодо переваг садивного матеріалу із закритою кореневою системою.

Окремо було підняте питання про перспективи розвитку підприємства. Директор представив робочий проект реконструкції виробничих приміщень під цех посіву та влаштуванню теплиць і лісорозсадника.

В кінці робочої зустрічі начальник Львівського ОУЛМГ Вадим Підгородній позитивно висловився щодо діяльності підприємства, а також відмітив позитивну динаміку останніх років.