Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

21.03.2016

ВЕЛИКА ТОЛОКА У БРЮХОВИЦЬКОМУ ЛІСІ

  Звертаємось до Вас, шановні жителі міста Львова та смт. Брюховичі, із закликом подбати про наведення належного санітарного стану на територіях державного лісового фонду - Ваших улюблених місцях відпочинку у Брюховицькому лісі. Необхідно прибрати ліс від сміття, щоб дані території відповідали статусу «улюблених» зон відпочинку.

Сьогодні чистота нашого лісу повинна стати справою честі всіх. Можливо, саме з цього розпочинаються почуття великого патріотизму та національної гідності.

Лісовою охороною ДП «Львівський ЛСНЦ» проводиться робота по наведенню належного санітарного стану в лісових масивах, але на окраїнах лісу, вздовж доріг та приватних садиб ще процвітають стихійні смітники.

Закликаємо всіх небайдужих громадян 26 березня 2016 року о 10.00 год. прийти на ВЕЛИКУ ТОЛОКУ У БРЮХОВИЦЬКОМУ ЛІСІ. Збір бажаючих допомогти:

- біля повороту з автомобільної дороги Львів-Брюховичі на Збиранку (контактна особа - Гурський Тарас Теодорович тел. 0674760008);

- біля автозаправки по вул. Львівській в смт. Брюховичі (контактна особа - Карпин Степан Ярославович тел. 0677952267).

Запрошуємо засоби масової інформації долучитись до акції та будемо вдячні тим, які разом з нами стануть до боротьби із засміченням лісів.

Державна лісова охорона ДП «Львівський ЛСНЦ»