Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

21.03.2016

На Львівщині стартує АКЦІЯ «Майбутнє лісу у твоїх руках-2016»

У весняний період для лісівників настає найбільш «гаряча» пора – час відновлення лісів. Для того, щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення зелених насаджень, вже 11 рік поспіль, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України, на Львівщині проходить Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Традиційно головні заходи Акції розпочинаються 21 березня, в день, який з 2013 року Генеральною асамблеєю ООН оголошено як Міжнародний день лісів, й тривають до Дня Довкілля, який щороку в Україні відзначають у третю суботу квітня.

Мета акції – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді у створенні нових лісів, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі. 

Лісівники з неабияким завзяттям організовують та проводять заходи з посадки лісу, озеленення та благоустрою парків, алей, територій навчальних закладів, сіл, міст районів. Крім головного заходу Акції – створення лісових насаджень, будуть проводитись інформаційно - роз’яснювальні заходи: уроки знань про ліси, пізнавальні екскурсії, зустрічі з учнівською та студентською молоддю та різноманітні конкурси. З цією метою розроблено узагальнений «План проведення заходів підприємствами Львівського ОУЛМГ у рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» 2016 року».

В рамках Акції заплановано:

- проведення лісовідновлення на площі близько 200га, за участі громадськості, учнівської молоді, представників органів влади та ЗМІ;

- проведення майстер-класів з садіння лісу, живцювання, щеплення деревних порід, посіву лісового насіння на базі держлісгоспів області;

- озеленення територій шкіл, міст, сіл районів, доповнення породного складу парків та алей;

- розвішування 600 шпаківень та упорядкування 50 мурашників в лісах області;

- проведення виховних годин за темою «Людина і ліс» для учнів молодших класів та лекцій на природоохоронну тематику для учнів  шкільних лісництв;

- проведення для шкільної молоді конкурсів на кращий малюнок і твір за темою «Людина і ліс» та  конкурсу на краще шкільне лісництво.

Щороку участь у заходах Акції беруть все більше й більше людей, адже це додаткова можливість ознайомитись з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу садіння дерев. Висловлюємо надію, що проведення Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», відзначення Міжнародного дня лісів та Дня Довкілля приверне увагу кожного громадянина до нашого спільного завдання – зберегти й примножити природні багатства рідної Землі.

Час і місце проведення посадок лісу в рамках Акції –  у «Плані проведення заходів підприємствами Львівського ОУЛМГ у рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» 2015 року»

Лісівники Львівщини запрошують Вас долучитись до заходів Акції і посадити своє дерево! 

 

Прес-служба Львівського ОУЛМГ