Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

20.09.2016

Робоча група Львівської обасної ради з питань лісів відвідала ДП "Львівський ЛСНЦ"

Сьогодні 20 вересня, робоча група у складі депутатів Львівської обласної ради, представників облдержадміністрації, лісових господарств за участі начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнека, начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Миколи Маланича, голови постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Андрія Білоуса під керівництвом заступника голови облради Володимира Гірняка розпочала виїзди у державні та комунальні лісгоспи Львівщини.

Першим відвідали державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Зокрема робоча група  ознайомилась із роботою підприємства, яке єдине в Україні застосовує сучасні технології в лісовому насінництві. Лісівники розповіли та показали: технологічний процес та особливості переробки лісонасіннєвої сировини, холодильні камери для зберігання насіння, технологію вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою та показали робочий проект побудови сучасного розсадницького комплексу для вирощування в промислових об’ємах (2,5-3 млн.) сіянців із закритою кореневою системою, який розроблений разом із шведською фірмою BCC AB.


Нагадаємо, робоча група Львівської обласної ради з питань лісів створена на початку серпня. До неї входять представники депутатських фракцій, керівники профільних комісій, керівники лісових господарств та представники ЛОДА.