Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

19.04.2018

Проходження практики в ДП "Львівський ЛСНЦ"

З 12 по 17 квітня 2018 року студенти Національного лісотехнічного університету України проходили практику на базі ДП "Львівський ЛСНЦ". Вони взяли участь у посіві теплиці підприємства, де було висіяно 2 кг насіння модрини європейської, 1 кг насіння псевдотсуги Мензіса, та 0,2 кг сосни чорної. Усе насіння було висіяно в касети для вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою, адже такі сіянці мають ряд переваг, таких як: збільшення терміну висадки, краща приживлюваність, швидше зімкнення культур, зменшення обсягів доповнення саджанців та багато інших. Також в касети, з відкритого грунту, було перепіковано вісім тисяч штук сіянців ялиці білої.

Після цього наші практиканти ознайомилися з технологією переробки лісонасінної сировини та мали змогу побачити усі процеси які необхідно здійснити для того щоб отримати якісне насіння (сушіння, добування насіння з шишки, обезкрилення та очищення насіння), а також їм було продемонстровано як зберігається насіння в холодильній камері. 


Майбутні працівники лісового і садово-паркового господарства показали себе як працьовиті та старанні студенти, яким було цікаво побачити весь процес, який насінина проходить перед тим як з неї виросте могутнє дерево та збережуть цей практичний досвід для подальшого використання у своєму навчанні.