Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

19.04.2018

Візит Латвійських колег

Сьогодні, 19 квітня, до ДП «Львівський ЛСНЦ» прибула делегація з Латвійської Республіки у складі голови правління Латвійського центру сільських консультацій і освіти Мартиньша Цімерманіса, керівника відділу додатковогої освіти Латвійського центру сільських консультацій і освіти Андіса Курсітіса, директора департаменту «Насіння і саджанці» АТ «Державні ліси Латвії» Гунтиса Гранданса, керівника проектів Латвійського центру сільських консультацій і освіти Ліги Меллупи, а також начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека та представник департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Мар’яна Шиш.

Гостей ознайомили із цехом переробки лісонасінної сировини та показали технологічний процес та особливості переробки лісонасіннєвої сировини хвойних порід, холодильні камери для зберігання насіння. Також латвійським колегам було показано будівництво сучасного лісорозсадницького комплексу. На даному етапі будівництва вже поставлено дві теплиці. Зокрема було зазначено, що кошторисна вартість проекту складає 86,1 млн. грн., в тому числі кошти на закупівлю обладнання та устаткування – 55,3 млн. грн. У 2017 році на фінансування даного проекту Львівською обласною радою виділені кошти в розмірі 6 млн. грн., а в 2018 році – 9,5 млн. грн. Лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ укладено контракти на закупівлю обладнання шведської фірми BCC  на загальну суму 55 млн. грн. На даний час залишається потреба у фінансуванні в розмірі 13 млн. грн.

Гості позитивно оцінили роботу лісівників Львівщини в плані лісового насінництва і вирощування садивного матеріалу, та зазначили що на Львівщині даний напрям лісового господарства є одним з найбільш розвинених.