Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

17.12.2014

Перевірка легальності лісопродукції

Встановити легальність походження деревини можна, зайшовши на сайт http://www.ulk.gov.ua/index.php/forestcheckmain

З 2013 року на державному підприємстві "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр" впроваджена і успішно функціонує єдина державна система електронного  обліку  деревини,  яка забезпечує точний  облік лісових ресурсів в ONLINE режимі за рахунок маркування деревини спеціальними бирками зі штрих-кодом та застосування мобільних електронних  пристроїв при здійсненні облікових операцій в лісових умовах.

      Система є ефективним засобом протидії незаконними рубками деревин, дієвим фактором підвищення ефективності лісогосподарського виробництва за рахунок застосування сучасних логістичних та управлінських рішень, скорочення часу на формування облікової та звітної документації, зменшення простою транспортних засобів, підвищення виходу цінних сортиментів  та виробничої дисципліни. 

    Система дозволяє вести електронний облік по прийманню, переміщенню, інвентаризації та реалізації  деревини. Внесені облікові дані про марковану деревину зберігаються в пам’яті мобільного терміналу (КПК) і за допомогою GSM зв'язку передаються до інформаційно-телекомунікаційної мережі системи з забезпеченням роздруківки  первинних облікових документів безпосередньо на лісосіці.

         В базі даних системи формується галузевий реєстр походження деревини користуючись яким працівники державної лісової охорони можуть оперативно встановити легальність  деревинних ресурсів та контролювати весь рух деревини від місця заготівлі до кінцевого споживача.