Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

17.03.20161

Не смітіть у лісі!!!

Уявіть собі ліс. Гарне чисте повітря, співають пташки, приємно шелестить листя на деревах. Затишно і спокійно, краєвиди милують око. Проте не завжди наші уявлення співпадають з реальною картиною. Гірка безкультурна реальність наших громадян як завжди вражає: всюди у гарних місцинах, на галявинках, рекреаційних пунктах – чималі купи сміття, воно валяється під кущами, його не прибрали після себе попередні відпочивальники.

Брюховицький ліс має надважке рекреаційне навантаження. Це не дивно – 15-20 хвилин їзди від центру Львова і ти «на природі». У хорошу весняну чи літню днину брюховицький ліс приймає тисячі відпочиваючих, чимало з них – екологічно свідомі та не залишають сміття після відпочинку. Проте більшість  -  несвідомі та безкультурні, як не прикро це констатувати.

Лісова охорона Брюховицького лісництва затримує порушників, які засмічують ліс, проводить профілактичні бесіди, роздає флаєри з правилами поведінки в лісі відпочиваючим.  Але впоратись з великою кількістю людей на площі в 3,3 тис.га.( чверть площі Львова) одній лісовій охороні( 7 чол.) дуже важко. 

  Традицією колективу ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» стало прибирання лісового фонду. На цьому тижні було проведено прибирання лісових масивів біля Рясне 1, Рясне 2 та артскладів в Брюховичах на загальній площі понад 8 га.

  В результаті проведення прибирання було зібрано майже 10 м3 різного сміття. Найбільше засмічення у лісі було поліетиленовими пакетами, пластиковими пляшками, побутовим та виробничим сміттям. Все сміття було зібрано та вивезено на санкціоноване сміттєзвалище.

Весь колектив підприємства наполегливо закликає НЕ СМІТІТЬ У ЛІСІ, адже після порушників повинен хтось прибрати. Окрім цього, всім нам хочеться гуляти поміж величних дерев, дихати свіжим лісовим повітрям, а для цього потрібно не засмічувати довкілля і пам’ятати, що тільки спільними зусиллями наведемо порядок у нашому лісі.