Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

16.02.2017

Львівська обласна рада ухвалила Програму розвитку лісового господарства Львівщини на 2017 – 2021рр. 

14 лютого на сесії обласної ради ухвалили Програму розвитку лісового господарства Львівщини на 2017 – 2021 роки, згідно якої цьогоріч передбачено виділення 2,5 млн грн. з обласного бюджету на ведення лісового господарства.

Обласна цільова Програма розроблена спільно з постійними лісокористувачами області, Національним лісотехнічним університетом України, департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації та громадськими організаціями.

Метою Програми є визначення основних напрямів збалансованого розвитку лісового господарства області, спрямованих на посилення екологічних, соціальних та економічних функцій, охорону і захист лісів, їх раціональне використання та відтворення.

Задля досягнення цієї мети, обов’язок усіх постійних лісокористувачів Львівщини вести лісове господарство таким чином, щоб забезпечити постійне збереження біологічного різноманіття лісів, їх високої продуктивності та відновлювальних процесів, життєздатності і спроможності виконувати всі важливі захисні, екологічні, господарські і соціальні функції на місцевому, національному і глобальному рівні.

Основними результатами реалізації програми будуть: 

- забезпечення збереження біологічного різноманіття та покращення лісоресурсного потенціалу області за рахунок ведення лісового господарства на засадах наближеного до природи лісівництва;

- забезпечення лісовідновлення на усіх ділянках, де були проведені суцільні вирубки;

- забезпечення зайнятості більш ніж 10 тисяч працівників з гідною оплатою праці та високим ступенем соціального захисту;

- за час дії Програми лісокористувачами області до зведеного бюджету буде сплачено близько 1,2 млрд.грн. податків, в тому числі до місцевого бюджету – 0,5 млрд.грн.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ