Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

15.04.2019

Толока в Брюховицькому лісі

В суботу, 13 квітня 2019 року, відбулося прибирання лісового масиву вздовж автомобільної дороги Львів-Збиранка. Участь у прибиранні взяли державна лісова охорона ДП «Львівський ЛСНЦ, працівники департаменту фінансів, департаменту економічної політики, та служби у справах дітей Львівської державної адміністрації».
Було прибрано близько п’яти гектарів лісового масиву та ліквідовано два стихійних сміттєзвалища. В результаті прибирання було зібрано близько 15 кбм сміття. Найбільше засмічення у лісі було поліетиленовими пакетами, пляшками, склом, побутовим та виробничим сміттям. Все сміття буде вивезено на санкціоноване сміттєзвалище.

Також працівникам адміністрації було проведено екскурсію цехом переробки лісонасінної сировини та цехом посіву лісового насіння. Було продемонстровано роботу сучасної лінії по наповненні касет субстратом та висіву лісового насіння.

​Колектив підприємства закликає НЕ СМІТІТЬ У ЛІСІ, адже кожному хочеться відпочивати не серед сміття, а серед чистого і зеленого лісу.