Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

13.02.2018

Візит народних депутатів України до ДП "Львівський ЛСНЦ"

Сьогодні, 13 лютого 2018 року, в рамках виїзного засідання комітету  з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України державне підприємство "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр" відвідали народні депутати України, а також заступник Голови держлісагенства - Володимир Бондар, начальник львівського ОУЛМГ - Анатолій Дейнека, перший заступник голови Львівської обласної Ради - Андрій Білоус, голова Товариства лісівників України - Юрій Марчук, директор ВП НУБІП України "Боярська ЛДС" - Анатолій Карпук.


Гості  ознайомилися із роботою підприємства, яке єдине в Україні застосовує сучасні технології в лісовому насінництві. Лісівники розповіли та показали: технологічний процес та особливості переробки лісонасіннєвої сировини, холодильні камери для зберігання насіння, технологію вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, а також початок виконання робіт по проекту створення лісового розсадника для вирощування сіянців з закритою кореневою системою. Зокрема було зазначено що в 2017 році на реалізацію проекту Львівською обласною радою виділені кошти в сумі 6 млн. грн., а у 2018 році, станом на 13 лютого - 3 млн. грн. Крім того, шведське обладнання для сучасного розсадницького комплексу закуповують державні лісогосподарські підприємства Львівщини.Гості позитивно оцінили роботу підприємства, та зазначили, що такі лісорозсадницькі комплекси потрібні по всій Україні.

Заступник голови держлісагенства зазначив, що попри відсутність бюджетного фінансування державних лісогосподарських підприємств в східних та південних регіонах України та надання їм допомоги в тому числі і державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ, лісівники Львівщини інвестують кошти в створення сучасного лісорозсадницького комплексу. А такі комплекси потрібні і в інших регіонах.