Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

12.09.2019

Лісівничий тиждень триває

Сьогодні, ДП «Львівський ЛСНЦ» в рамках лісівничого тижня, який проходить в Україні протягом 15-19 вересня 2019 року, відвідали студенти відділення садово-паркового господарства та землеустрою, Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету.

Студенти разом з викладачами Галушкою Василем Павловичем, Богомоловою Марією Миколаївною та Ширяк Світланою Степанівною побачили процеси, які необхідно здійснити для отримання якісного насіння (сушіння, добування насінин з шишки, обезкрилення, очищення насінин) та технологію зберігання насінин у холодильній камері.

Далі було показано лінію автоматизованого посіву шведської фірми ВСС АВ. Дана лінія в автоматичному режимі дає змогу висівати до 300 тис насінини за робочий день, та вже була випробувана в цьому році двічі. Вона здійснює підготовку грунту, подачу та наповнення касет субстратом, висів насіння та мульчування. За допомогою даної лінії в цьому році було вирощено понад один мільйон сіянців.

Потім присутні побачили вже готові сіянці на полях дорощування, які були посіяні в березні та червні цього року, частина яких відправиться на висаджування в ліс вже цієї осені.

Наприкінці студенти ознайомились з роботою напівавтоматичної пакувальної лінії, монтування якої було завершено минулого тижня.

Наші гості проявили неабияку цікавість до сучасних технологій, які зараз використовуються в лісовому господарстві Львівщини та готовність впроваджувати набуті знання в подальшій своїй роботі.