Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

11.09.2017

Розпочато роботи згідно проекту «Реконструкція виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника по вул. Львівській, 10 в смт. Брюховичі»


                 На початку вересня цього року було розпочато роботи по виконанню робочого проекту «Реконструкція виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника по вул. Львівській, 10 в смт. Брюховичі».

                Проектом передбачається реконструкція існуючих виробничо-складських приміщень під цехи посіву та упаковки саджанців, та влаштування розсадника саджанців лісових дерев. За даним проектом річна потужність комплексу становить близько 3 млн сіянців на рік.

                Розсадник складається з трьох теплиць та п’ятьох полів дорощування. Кожна теплиця буде оснащена автоматичною підвісною установкою поливу. Поля дорощування призначаються для дорощування сіянців після теплиці та будуть оснащені автоматичними установками для поливу. Цехи будуть оснащені автоматичною лінією посіву в контейнери, лінією упаковки сіянців для подальшої їх відправки та лінією мийки касет.

                Проектована ділянка розміщена на землях лісового господарства. Частина ділянки, на якій передбачено розміщення теплиць та полів дорощування вкрита лісом.

                На даний момент рубка на даній ділянці майже закінчена, проводяться роботи з корчування та вивезення пнів. Наступним етапом буде проведення земляних робіт.

Прес-служба ДП "Львівський ЛСНЦ"