Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

08.06.2015

Збережемо рідний ліс

 

З настанням календарного літнього періоду різко змінились погодні умови - завітало літо в всесторонніх своїх правах. З підвищенням температури повітря до 30-35˚С інтенсивно підсихає лісова підстилка, збільшується ймовірність виникнення лісових пожеж.

         Враховуючи те, що лісові масиви ДП "Львівський ЛСНЦ" розсташовані близько м. Львова і є улюбленим місцем відпочинку тисяч львівян, з настанням жаркого періоду збільшується масовість виїзду у лісові масиви відпочиваючих та населення.

          Для запобігання виникнення лісових пожеж,  лісова охорона підприємства активізувала профілактичну та агітаційну роботу щодо бережливого ставлення до лісу та відповідальності за скоєні лісопорушення.

         На виконання доручення №4 засідання колегії Державного агенства лісових ресурсів України від 28 травня 2015 р., розпорядження Голови Львівської ОДА п. Синютки О. М. №246/0/5-15 від 2 червня 2015 р. " Про тимчасову заборону відвідування населенням лісів і в'їзду до лісових масивів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2015 року" у вихідні дні проводилися рейди лісовою охороною підприємства, де були вручені памʼятоки «Збережемо рідний ліс» та «Відпочивай та не сміти, ліс чистим, друже, залиши».