Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

08.04.2015

Розпочався пожежонебезпечний період

З початку сходження снігового покриву у працівників лісової охорони проводяться заплановані заходи щодо забезпечення протипожежного захисту лісів та миттєвої локалізації і ліквідації у разі їх виникнення.

Лісовою охороною ДП «Львівський ЛСНЦ» було активізовано проведення заходів з поновлення протипожежної інфраструктури в лісових масивах, мінералізованих смуг, протипожежних розривів, забезпечено максимальну готовність тимчасових пожежних формувань до гасіння лісових пожеж. Для виконання цих завдань було перевірено готовність мотопомпи та іншу пристосовану до гасіння пожеж техніку, а також укомплектовано її пожежно-технічним обладнанням та інвентарем.

Поряд з вище поданими заходами було розроблено і затверджено мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж. Забезпечено повну готовність відомчих підрозділів до пожежонебезпечного періоду. Звернено особливу увагу на чітку і відпрацьовану систему взаємодії сил і засобів при виявлені і гасінні лісових пожеж, технічну забезпеченість служб, безперебійну роботу зв’язку і спостереження за лісами. Для цього було атестовано державну лісову охорону Брюховицького лісництва на знання «Правил пожежної безпеки в лісах». Поновлено у пожежонебезпечний період по кожному обходу маршрути патрулювання лісової охорони і пожежних сторожів.

Важливим моментом у запобіганні виникненню лісових пожеж є посилення агітаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та відпочиваючих.

У Брюховицькому лісництві ДП «Львівський ЛСНЦ» опрацьовано комплексну програму невідкладних та перспективних заходів по приведенню лісів до належного санітарного стану та вдосконаленню робіт по збереженню і охоронні лісів від пожеж. Проведено семінари-навчання з особовим складом по методах гасіння лісових пожеж.

На період з 1 квітня по 30 жовтня 2015 року забезпечено чергування працівників на підприємстві.

З метою запобігання виникнення та недопущення лісових пожеж ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» застерігає та просить громадян і всіх кому небайдуже ставлення та відношення до природи — бережіть ліс, обережно поводьтеся з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах.