Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

07.06.2016

Запозичили досвід у працівників ДП «Львівський ЛСНЦ»

Вирощування стандартного садивного матеріалу – клопітка і тривала робота. Це може підтвердити кожен лісівник. Висіявши, наприклад, насіння ялиці білої восени, отримаємо її сходи весною, а от стандартних розмірів вона досягне, найімовірніше, аж через 2-3 роки…

З приводу вирощування стандартного садивного матеріалу з скороченим оборотом, а також вивчення роботи машин з переробки шишок хвойних порід, 2 червня 2016р., делегація працівників НПП «Сколівські Бескиди», на чолі з директором п. Бандеричем В.Я., відвідала ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Директор ДП «Львівський ЛСНЦ» п. Пелиньо Ф.М. разом з провідним інженером лісового господарства п. Сплавінським М.М. провели змістовну екскурсію по території підприємства, в ході якої було ознайомлено наукових співробітників, інженерів, лісничих НПП з функціональними зонами території підприємства. Завідуючий господарством ДП «Львівський ЛСНЦ» п. Кардаш Б.І. докладно ознайомив присутніх з принципом роботи технічних машин у цеху. У кожного з присутніх гостей були запитання, більшість з яких стосувалися підсушування (температурний режим) та переробки (принцип подрібнення) шишок ялиці білої, обезкрилення та очищення насіння (відсоток пошкодження цілісності насінини).

Після цеху всіх запросили  оглянути сходи ранньовесняних посівів ялиці білої у коробах, в спеціально підготовленому субстраті. Сходи вражають розмірами та інтенсивністю забарвлення хвої. При ознайомленні з роботою підприємства не можна було б не звернути уваги на містку, оснащену необхідним для повноцінної роботи обладнанням, теплицю.

Великий видовий асортимент саджанців як для ведення лісового господарства, так і для озеленення прикрашає шкільне відділення територі.

Дякуємо всім працівникам ДП «Львівський ЛСНЦ» за теплий прийом та досвід, яким вони щедро діляться. Надіємося на подальшу співпрацю.

Леся Джуфер, провідний інженер з лісовідновлення НПП «Сколівські Бескиди»