Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

06.12.2019

Академіки відвідали ДП «Львівський ЛСНЦ»

  Сьогодні 6 грудня в рамках загальних зборів Лісівничої академії наук України ДП «Львівський ЛСНЦ» відвідали члени-академіки та члени-кореспонденти Лісівничої академії наук України на чолі з її президентом, завідувачем кафедри лісівництва  НЛТУ України, доктором біологічних наук, професором - Криницьким Григорієм Томковичем.

Начальник Львівського ОУЛМГ – Анатолій Дейнека та директор ДП «Львівський ЛСНЦ» - Федір Пелиньо ознайомили гостей з історією підприємства, а також продемонстрували процес вирощування садивного матеріалу від насінини до готового сіянця.

В рамках візиту присутні ознайомились з виробничими потужностями підприємства, а саме:

-цехом переробки лісонасінної сировини та підготовки насіння до висівання;

-автоматизованою лініє посіву лісового насіння в контейнери з закритою кореневою системою;

-теплицями;

-полями дорощування садивного матеріалу;

-лінію пакування садивного матеріалу;

-холодильними камерами де зберігається насіння та готові до висадки сіянці;

-знаряддям для висаджування сіянців із закритою кореневою системою.

Державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» спеціалізується на переробці лісонасінної сировини та вирощуванні садивного матеріалу з використанням сучасних технологій в лісовому насінництві та лісорозсадницькій справі.

Лісівнича академія наук України (ЛАНУ) — фахова академія наук України, громадська організація, що об'єднує представників української лісівничої справи. Науково-творчий, методичний і координаційний громадський центр галузі лісівництва, лісоексплуатації, технології деревообробки та економіки лісового комплексу.

Під час екскурсії гості отримали вичерпні відповіді на питання щодо особливостей одержання якісного насіння та вирощування сіянців з закритою кореневою системою.