Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

06.07.2018

Черговий крок в побудові розсадницького комплексу

Лісівники Львівщини продовжують реалізацію проекту на базі державного підприємства «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» - «Реконструкція виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника по вул. Львівській, 10 в смт. Брюховичі».

Проектом передбачається реконструкція існуючих виробничо-складських приміщень під цехи посіву та упаковки саджанців, та влаштування розсадника для вирощування сіянців лісових порід. За даним проектом річна потужність комплексу становить близько 3 млн сіянців на рік із закритою кореневою системою, а із залученням тепличних комплексів лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ + 3 млн шт. сіянців із закритою та +4 млн шт. сіянців із покращеною кореневою системою.

На цьому тижні відбулись поставки обладнання шведської фірми ВСС АВ для цеху посіву (бункер-дозатор, установка для заповнення касет субстратом, лінія посіву, гравітаційний сепаратор, касети для посіву в них листяних рослин, рами для касет та інше обладнання), а також поливальні рампи в теплиці та на поля дорощування. Встановлення даного обладнання буде відбуватися серпні-жовтні 2018 року шведськими спеціалістами.

Розсадник включатиме цех посіву, три теплиці, п’ять полів дорощування та цех пакування сіянців. Кожна теплиця буде оснащена автоматичною підвісною установкою поливу. Поля дорощування призначаються для дорощування сіянців після теплиці та будуть мати автоматичні установки для поливу та притінення. Цехи будуть оснащені автоматичною лінією посіву в контейнери та лінією упаковки сіянців для подальшої їх відправки.

Державне підприємство «Львівський ЛСНЦ» висловлює щиру вдячність колективам лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ, які допомагають в придбанні обладнання для сучасного розсадницького комплексу, а саме:

ДП «Бібрське лісове господарство» (директор Володимир Борщ);

ДП «Боринське лісове господарство» (директор Михайло Ільницький);

ДП «Буське лісове господарство» (директор Микола Яворський);

ДП «Дрогобицьке лісове господарство» (директор Василь Матяшовський);

ДП «Жовківське лісове господарство» (директор Степан Сохнацький);

ДП «Золочівське лісове господарство» (директор Руслан Круть);

ДП «Рава-Руське лісове господарство» (директор Антон Косовський);

ДП «Радехівське лісомисливське господарство» (директор Степан Данькевич);

ДП «Самбірське лісове господарство» (директор Ігор Ярема);

ДП «Сколівське лісове господарство» (директор Остап Бойко);

ДП «Славське лісове господарство» (директор Сергій Кокоць);

ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство» (директор Юрій Мрочко);

ДП «Турківське лісове господарство» (директор Василь Барабаш).

Прийміть щиру подяку за спільну роботу, адже тільки разом зможемо вирощувати стійкі високопродуктивні лісові насадження.

ДП "Львівський ЛСНЦ"