Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

04.04.2015

Благоустрій та прибирання лісових масивів

Працівники ДП «Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру» активно продовжують приймати участь у заходах з озеленення, прибирання та благоустрою території підприємства. Після того, як нещодавно (27 березня 2015 року) було проведено прибирання вздовж автомобільної дороги Львів-Збиранка протяжністю 3,5 км та вивезено звідти близько 5 м3 різного сміття, працівники лісової охорони приступили до прибирання та благоустрою автостоянки, яка розміщена у 64 кварталі Брюховицького лісництва (49°53'33.47"Пн 23°58'56.20"Сх).

В процесі прибирання автостоянки 1 квітня 2015 року взяло участь десять працівників ДП «Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру». З цієї ділянки було вивезено майже 5 тонн сміття.

На цьому об’єкті, поруч з автостоянкою, розміщено дерев’яні столи та лавочки, облаштовано місця для розведення вогню. Однак, після того як на це місце приїжджають люди, працівники лісової охорони зустрічають тут масу сміття, яке залишають після себе відпочиваючі. Прикро визнавати, але поряд з сміттям, яке може залишитися після обіду, тут бачимо і побутове сміття. Складається таке враження, що місцеве населення цілеспрямовано вивозять сміття до лісу. З допомогою лісової охорони, інколи вдається виявити порушників та скласти на них протокол порушення.

Весь колектив підприємства закликає: «ЛІС – НЕ СМІТНИК». Просимо людей достойно та гідно поводитися у лісі.