Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

04.03.2015

Для потреб Збройних Сил України

Українські воїни гідно та впевнено долають усі виклики, котрі трапляються на їхньому шляху. На шляху до перемоги, на шляху до відстоювання власної незалежності та незалежності всієї країни. Однак, ми всі знаємо в яких складних обставинах вони там опинилися. Українським захисникам потрібна різна допомога – моральна і матеріальна.

До цієї загальнонаціональної справи долучається й державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Для потреб збройних сил України передано фургон ЗіЛ-131. Хоча цей автомобіль вже не новий (рік випуску 1982 р.) але пробіг його всього 5,5 тис. км. Для цього транспорту була проведена загальна діагностика, при цьому були виявлені певні пошкодження та деякі несправності. Працівниками підприємства було проведено заміну карбюратора, паливного бака, відремонтовано автоматичну підкачку коліс та загалом проведено поточний ремонт.

Поряд з цим, працівниками підприємства було зібрано кошти в розмірі 13,6 тис. грн. За ці пожертви було закуплено теплий одяг, засоби індивідуального захисту, паливно-мастильні матеріали та інші речі. Працівниками були зібрані продукти харчування та різну консервацію та передано її для бійців.

Мобілізованим працівникам підприємства було надано матеріальну допомогу в розмірі понад 4 тис. грн. Крім того підприємством було перераховано кошти на заходи із забезпечення оборони держави в розмірі 4,6 тис. грн.

Надіємось, що цей невеликий вклад у велику справу приблизить нашу спільну перемогу.

 

Прес-служба
ДП "Львівський ЛСНЦ"