Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

03.07.2017

Увага! Пожежонебезпечний період! Бережіть ліс від вогню!

Шановні мешканці м. Львова та смт. Брюховичі, а також відпочиваючі та приїжджі до міста Львова – Державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» звертає Вашу увагу, що з таненям снігу та настанням весни та до кінця осені триває пожежонебезпечний період.

З метою запобігання виникнення лісових пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах, враховуючи високу пожежну небезпеку в лісових насадженнях нашого підприємства та згідно повідомлення Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області прогнозується суттєве підвищення денної температури повітря (29-34, місцями 35-37 градусів). На більшій частині території області висока пожежна небезпека (4 клас).

У зв'язку з цим, набрала чинності норма про заборону відвідування лісів населенням відповідно до розпорядження голови Львівської державної адміністрації.

З метою запобігання виникнення та недопущення лісових пожеж ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» з звертається до Вас утриматись від відвідування лісів, не розводьте вогнища у недозволених місцях, не дозволяйте дітям гратись з вогнем — бережіть ліс, обережно поводьтеся з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах.

Зазделегідь вдячні Вам за розуміння та дотримання правил пожежної безпеки.

Преслужба  ДП «Львівський ЛСНЦ»