Державне агентство лісових ресурсів України
Львівське ОУЛМГ

...від якісного насіння до хороших насаджень...

  • ми застосовуємо сучасні, ефективні технології в лісовому насінництві
  • ми пропонуємо садивний матеріал із закритою кореневою системою
Детальніше
Тут починається ліс!

02.10.2014

Підтримка українських воїнів

Вже понад пів року в нашій державі відбуваються події, які Україна не знала за час своєї незалежності. Кожного дня відважні хлопці та небайдужі громадяни борються за справжню незалежність, можливості вибору майбутнього свого і всієї країни, можливості бути гідними народом своєї держави.

Особливого значення зараз набула допомога українській армії всіма ресурсами. До цього долучаються усі небайдужі: діти, молодь, пенсіонери та вся українська нація. Залишити їх зараз сам на сам з ворогом означає зрадити їх – героїв, що готові пожертвувати своїм життям заради всіх нас.

Свою маленьку частку в цій великій справі роблять і лісівники. Адже, не мало є серед захисників і працівників лісового господарства України та Львівщини, зокрема й від ДП «Львівський ЛСНЦ» - лісничий Брюховицького лісництва Гурський Тарас. Зараз він поновлює та відточує військову майстерність, отриману під час служби в збройних силах, на навчальному полігоні у Чернігівській області.

Разом з цим, допомогу армії здійснює й весь колектив підприємства, зокрема збором коштів на придбання потрібних речей та передачу їх  українським воїнам. Також до цього залучилися працівники Львівського ОУЛМГ, ДСЛП «Львівлісозахист», а також волонтер зі США.


Працівники Львівського ОУЛМГ провідали колегу та завезли бійцям військового батальйону, де служить лісничий підприємства, гуманітарну спонсорську допомогу, а саме: дизель-генератор, пристрої для розігрівання їжі, бронежилети та захисні каски, термобілизну і інші речі особистої гігієни.


Цього звичайно вкрай недостатньо для елементарного захисту та комфорту наших хлопців, однак спільними зусиллями можемо хоча б на трішки покращити їх побут там, на війні. Адже так важливо в цей важкий та важливий час для всіх нас триматися разом і добиватися перемоги спільними зусиллями.

 

Працівникам області висловлена щира подяка від наших захисників.